aed
div.post.online.st-answer-admin, div.post.st-answer-admin { background-image: url(https://i.servimg.com/u/f39/18/22/09/39/admin-10.png)!important; background-position: right bottom; background-repeat: no-repeat; }
Ακτιβιστές
Gamatos (2920)
ποια season σας αρεσε περισσοτερο στο lost? Df411ποια season σας αρεσε περισσοτερο στο lost? Dg21010ποια season σας αρεσε περισσοτερο στο lost? Fg11110 
SCZI (1799)
ποια season σας αρεσε περισσοτερο στο lost? Df411ποια season σας αρεσε περισσοτερο στο lost? Dg21010ποια season σας αρεσε περισσοτερο στο lost? Fg11110 
Rock'n'Trolla (1690)
ποια season σας αρεσε περισσοτερο στο lost? Df411ποια season σας αρεσε περισσοτερο στο lost? Dg21010ποια season σας αρεσε περισσοτερο στο lost? Fg11110 
lOlman (1537)
ποια season σας αρεσε περισσοτερο στο lost? Df411ποια season σας αρεσε περισσοτερο στο lost? Dg21010ποια season σας αρεσε περισσοτερο στο lost? Fg11110 
Technical Supporter (1393)
ποια season σας αρεσε περισσοτερο στο lost? Df411ποια season σας αρεσε περισσοτερο στο lost? Dg21010ποια season σας αρεσε περισσοτερο στο lost? Fg11110 
Voks (1043)
ποια season σας αρεσε περισσοτερο στο lost? Df411ποια season σας αρεσε περισσοτερο στο lost? Dg21010ποια season σας αρεσε περισσοτερο στο lost? Fg11110 
B-Colt (994)
ποια season σας αρεσε περισσοτερο στο lost? Df411ποια season σας αρεσε περισσοτερο στο lost? Dg21010ποια season σας αρεσε περισσοτερο στο lost? Fg11110 
rebelos (812)
ποια season σας αρεσε περισσοτερο στο lost? Df411ποια season σας αρεσε περισσοτερο στο lost? Dg21010ποια season σας αρεσε περισσοτερο στο lost? Fg11110 
Μurderer (710)
ποια season σας αρεσε περισσοτερο στο lost? Df411ποια season σας αρεσε περισσοτερο στο lost? Dg21010ποια season σας αρεσε περισσοτερο στο lost? Fg11110 
YuGo007 (608)
ποια season σας αρεσε περισσοτερο στο lost? Df411ποια season σας αρεσε περισσοτερο στο lost? Dg21010ποια season σας αρεσε περισσοτερο στο lost? Fg11110 

Πρόσφατα Θέματα
» Καλώς σας βρήκα
από Gamatos 10/11/2015, 12:36

» Προβλήματα του φόρουμ
από alekoshacker 30/1/2014, 12:56

» Tomb Raider
από Rock'n'Trolla 20/8/2013, 18:04

» Αντιρατσιστικός νόμος... χάρη στα ζώα επιβιώνουν τα κτήνη
από Rock'n'Trolla 20/8/2013, 18:03

» uploade.net
από alekoshacker 25/5/2013, 15:26

» Τρομακτικες ιστοριες - Αστικοι μυθοι
από litsatrendy7 14/5/2013, 04:11

» Πρόστυχα και πονηρά ανέκδοτα #3
από thanos71 10/5/2013, 03:42

» Πετρέλαια και ΑΟΖ... το μεγάλο "δούλεμα"!!
από dimig 10/4/2013, 02:37

» Η "μητέρα" όλων των μαχών
από dimig 3/4/2013, 07:30

» Pips/Ranks όπως το IPB [Για όλα]
από Mastersly 23/3/2013, 14:51

Βοήθησε όπως μπορείς
για να παραμένει η Παρέα
στο χώρο αυτό

ποια season σας αρεσε περισσοτερο στο lost? Donate
Περαστικός - 0
Νέος Χρήστης - 20
Μέλος - 50
Κάτοικος - 150
Πρεσβύτερος - 300
Βετεράνος - 500

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε


ποια season σας αρεσε περισσοτερο στο lost?
ποια season σας αρεσε περισσοτερο στο lost? Df41123%ποια season σας αρεσε περισσοτερο στο lost? Fg11110 23% [ 3 ]
ποια season σας αρεσε περισσοτερο στο lost? Df41123%ποια season σας αρεσε περισσοτερο στο lost? Fg11110 23% [ 3 ]
ποια season σας αρεσε περισσοτερο στο lost? Df4110%ποια season σας αρεσε περισσοτερο στο lost? Fg11110 0% [ 0 ]
ποια season σας αρεσε περισσοτερο στο lost? Df41115%ποια season σας αρεσε περισσοτερο στο lost? Fg11110 15% [ 2 ]
ποια season σας αρεσε περισσοτερο στο lost? Df4118%ποια season σας αρεσε περισσοτερο στο lost? Fg11110 8% [ 1 ]
ποια season σας αρεσε περισσοτερο στο lost? Df4118%ποια season σας αρεσε περισσοτερο στο lost? Fg11110 8% [ 1 ]
ποια season σας αρεσε περισσοτερο στο lost? Df41123%ποια season σας αρεσε περισσοτερο στο lost? Fg11110 23% [ 3 ]
Σύνολο Ψήφων : 13

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

????????

ΦώτοΝτοσιέΕπαφές


YuGo007

ΦώτοΝτοσιέΕπαφές
YuGo007
ποια season σας αρεσε περισσοτερο στο lost? FTKuk



δεν είδα καθόλου lost προτιμούσα το prison break ! :)

????????

ΦώτοΝτοσιέΕπαφές


xaxaxaxa
καλο ειναι και αυτο!!!!

lOlman

ΦώτοΝτοσιέΕπαφές
lOlman
ποια season σας αρεσε περισσοτερο στο lost? FTKuk



μάγκες το lost έχει ιστορία και υπάρχει ένα μεγάλο μυστήριο για αυτόν που το έχει γράψει αλλά τέλος πάντων αν και είμαι πωρωμένος έχω δει μέχρι την τρίτη seasson...

????????

ΦώτοΝτοσιέΕπαφές


YuGo007 έγραψε:den eida ka8olou lost protimousa to prison break ! :)

Δεν παρακολούθησα ούτε το ένα, ούτε το άλλο.

Το πρώτο άφηνε πολλά ερωτηματικά σε κάθε επεισόδιο (μπορεί να ήταν η ιδέα μου, τέτοιος ιδιότροπος που είμαι). Βρήκα ότι όταν σκεπτόμουν το επεισόδιο την επόμενη ημέρα, απλώς πρόσθετα πίεση στο νου μου που δεν χρειάζομαι.

Το δεύτερο (prison break) μ' έκανε να αναρωτηθώ τι σχέση έχει η ζωή μου με τον κόσμο που δείχνει η σειρά. Δεν ζούμε στην ίδια κονωνία, τα προβλήματά τους έτσι όπως φαίνονται στα επεισόδια, είναι προβλήματα κοινωνικής παθογένειας, όχι μόνο ατόμων. Δεν σχετίζονται με την ζωή μου για να έχουν ενδιαφέρον.

Ξέρω καλά πως εκφράζω αιρετικές απόψεις πιθανότατα.

free gamato έγραψε:magkes to lost exei istoria kai yparxei ena megalo mistirio gia afton pou to exei grapsei alla telos panton an kai eimai poromenos exw dei mexri tn triti seasson...

Τι μυστήριο υπάρχει ; Αν και όποτε έχεις χρόνο, πες μας, σε παρακαλώ.

Nukem

ΦώτοΝτοσιέΕπαφές


Οι πρώτες 2 όπου τα πράγματα δεν είναι τόσο περίπλοκα

Nukem

ΦώτοΝτοσιέΕπαφές


Βγήκε η 6η..Τα σπάει!!

Voks

ΦώτοΝτοσιέΕπαφές
Voks
ποια season σας αρεσε περισσοτερο στο lost? FTKuk



ολες

PostBanker

ΦώτοΝτοσιέΕπαφές


YuGo007 έγραψε:δεν είδα καθόλου lost προτιμούσα το prison break ! :)

+1
το prison break ΤΑ ΣΠΑΕΙ!!!
δεν εχασα ΟΥΤΕ 1 επισοδειο.

Nukem

ΦώτοΝτοσιέΕπαφές


Συμφωνώ κάπως..Βέβαια σε καμία περίπτωση δεν βάζω το Prison Break Πάνω από το Lost..Το τέλος μου την έδωσε πολύ και δεν το περίμενα!!Μα να πεθάνει ο βασικότερος πρωταγωνιστής;

B-Colt

ΦώτοΝτοσιέΕπαφές


Εγώ δεν βλέπω lost

PostBanker

ΦώτοΝτοσιέΕπαφές


Paladir έγραψε:Συμφωνώ κάπως..Βέβαια σε καμία περίπτωση δεν βάζω το Prison Break Πάνω από το Lost..Το τέλος μου την έδωσε πολύ και δεν το περίμενα!!Μα να πεθάνει ο βασικότερος πρωταγωνιστής;

ναι ρε... επρεπε να το αλλαξουν...

Gamatos

ΦώτοΝτοσιέΕπαφές
Gamatos
ποια season σας αρεσε περισσοτερο στο lost? Fw3MC



PostBanker έγραψε:
Paladir έγραψε:Συμφωνώ κάπως..Βέβαια σε καμία περίπτωση δεν βάζω το Prison Break Πάνω από το Lost..Το τέλος μου την έδωσε πολύ και δεν το περίμενα!!Μα να πεθάνει ο βασικότερος πρωταγωνιστής;

ναι ρε... επρεπε να το αλλαξουν...

Σε ποιο σιριαλ πέθανε ο σημαντικός;;;

Nukem

ΦώτοΝτοσιέΕπαφές


Πέθανε στο Prison Break ο Michael!!

Και πάμε πίσω στο Losttttt:P

Στο επεισόδιο 9 θα απαντηθούν ερωτήματα αρκετά..Να πω σε Spoiler τι έγινε;κοροιδευει

PostBanker

ΦώτοΝτοσιέΕπαφές


Paladir έγραψε:Πέθανε στο Prison Break ο Michael!!

Και πάμε πίσω στο Losttttt:P

Στο επεισόδιο 9 θα απαντηθούν ερωτήματα αρκετά..Να πω σε Spoiler τι έγινε;κοροιδευει

πες, πες κοροιδευει

YuGo007

ΦώτοΝτοσιέΕπαφές
YuGo007
ποια season σας αρεσε περισσοτερο στο lost? FTKuk



και εγώ που νόμιζα ότι θα είμαι ο μόνος που δεν του άρεσε καμία season !!

FoNikos21

ΦώτοΝτοσιέΕπαφές


Όλες!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]



Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης


© 2009-2013 Parea.Biz Με επιφύλαξη παντός δικαιώματος.