aed
div.post.online.st-answer-admin, div.post.st-answer-admin { background-image: url(https://i.servimg.com/u/f39/18/22/09/39/admin-10.png)!important; background-position: right bottom; background-repeat: no-repeat; }
Ακτιβιστές
Gamatos (2920)
ψαχνω το Prison Break The Conspiracy PC Game Df411ψαχνω το Prison Break The Conspiracy PC Game Dg21010ψαχνω το Prison Break The Conspiracy PC Game Fg11110 
SCZI (1799)
ψαχνω το Prison Break The Conspiracy PC Game Df411ψαχνω το Prison Break The Conspiracy PC Game Dg21010ψαχνω το Prison Break The Conspiracy PC Game Fg11110 
Rock'n'Trolla (1690)
ψαχνω το Prison Break The Conspiracy PC Game Df411ψαχνω το Prison Break The Conspiracy PC Game Dg21010ψαχνω το Prison Break The Conspiracy PC Game Fg11110 
lOlman (1537)
ψαχνω το Prison Break The Conspiracy PC Game Df411ψαχνω το Prison Break The Conspiracy PC Game Dg21010ψαχνω το Prison Break The Conspiracy PC Game Fg11110 
Technical Supporter (1393)
ψαχνω το Prison Break The Conspiracy PC Game Df411ψαχνω το Prison Break The Conspiracy PC Game Dg21010ψαχνω το Prison Break The Conspiracy PC Game Fg11110 
Voks (1043)
ψαχνω το Prison Break The Conspiracy PC Game Df411ψαχνω το Prison Break The Conspiracy PC Game Dg21010ψαχνω το Prison Break The Conspiracy PC Game Fg11110 
B-Colt (994)
ψαχνω το Prison Break The Conspiracy PC Game Df411ψαχνω το Prison Break The Conspiracy PC Game Dg21010ψαχνω το Prison Break The Conspiracy PC Game Fg11110 
rebelos (812)
ψαχνω το Prison Break The Conspiracy PC Game Df411ψαχνω το Prison Break The Conspiracy PC Game Dg21010ψαχνω το Prison Break The Conspiracy PC Game Fg11110 
Μurderer (710)
ψαχνω το Prison Break The Conspiracy PC Game Df411ψαχνω το Prison Break The Conspiracy PC Game Dg21010ψαχνω το Prison Break The Conspiracy PC Game Fg11110 
YuGo007 (608)
ψαχνω το Prison Break The Conspiracy PC Game Df411ψαχνω το Prison Break The Conspiracy PC Game Dg21010ψαχνω το Prison Break The Conspiracy PC Game Fg11110 

Πρόσφατα Θέματα
» Καλώς σας βρήκα
από Gamatos 10/11/2015, 12:36

» Προβλήματα του φόρουμ
από alekoshacker 30/1/2014, 12:56

» Tomb Raider
από Rock'n'Trolla 20/8/2013, 18:04

» Αντιρατσιστικός νόμος... χάρη στα ζώα επιβιώνουν τα κτήνη
από Rock'n'Trolla 20/8/2013, 18:03

» uploade.net
από alekoshacker 25/5/2013, 15:26

» Τρομακτικες ιστοριες - Αστικοι μυθοι
από litsatrendy7 14/5/2013, 04:11

» Πρόστυχα και πονηρά ανέκδοτα #3
από thanos71 10/5/2013, 03:42

» Πετρέλαια και ΑΟΖ... το μεγάλο "δούλεμα"!!
από dimig 10/4/2013, 02:37

» Η "μητέρα" όλων των μαχών
από dimig 3/4/2013, 07:30

» Pips/Ranks όπως το IPB [Για όλα]
από Mastersly 23/3/2013, 14:51

Βοήθησε όπως μπορείς
για να παραμένει η Παρέα
στο χώρο αυτό

ψαχνω το Prison Break The Conspiracy PC Game Donate
Περαστικός - 0
Νέος Χρήστης - 20
Μέλος - 50
Κάτοικος - 150
Πρεσβύτερος - 300
Βετεράνος - 500

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

PostBanker

ΦώτοΝτοσιέΕπαφές


ψαχνω το Prison Break The Conspiracy PC Game για να το κατεβασω και να το παιξω αλλα σε ολα τα τορρεντ πρεπει να κανεις burn/mount και μλκς! εγω θελω install & play! πλζ αν βρει καποιος ας μ πει.

Rock'n'Trolla

ΦώτοΝτοσιέΕπαφές
Rock'n'Trolla
ψαχνω το Prison Break The Conspiracy PC Game 5R3dj



Και γιατι δεν ψαχνεις μονος σου???

rebelos

ΦώτοΝτοσιέΕπαφές
rebelos
ψαχνω το Prison Break The Conspiracy PC Game FdoAT



1ον Venom μην εισε τοσο σκληρος πες το ποιο εβγενηκα..googlησε το αδερφε!

2ον απο τη στιγμη που απαγορευοντε link και κτλ περι warez δεν επιτρεποντε και τετια post!αν θες στειλε pm σε καποιον να σε βοηθησει!

PostBanker

ΦώτοΝτοσιέΕπαφές


1) εχω ψαξει ολο το google κοροιδευει
2) αν βρει καποιος link σε πμ θα μ το στειλει...

B-Colt

ΦώτοΝτοσιέΕπαφές


Σιγά ρε συ το mount με το deamon 1 λεπτό σου τρώει.

PostBanker

ΦώτοΝτοσιέΕπαφές


το ξερω ρε φιλε αλλα το θεμα ειναι οτι εχω παλιο πσ και δεν μπορω να αντιγραψω οτιδιποτε σε ντιβιντι π.χ. ταινιες.. γιαυτο, Angry

Rock'n'Trolla

ΦώτοΝτοσιέΕπαφές
Rock'n'Trolla
ψαχνω το Prison Break The Conspiracy PC Game 5R3dj



PostBanker έγραψε:το ξερω ρε φιλε αλλα το θεμα ειναι οτι εχω παλιο πσ και δεν μπορω να αντιγραψω οτιδιποτε σε ντιβιντι π.χ. ταινιες.. γιαυτο, Angry
Χρησιμοπιεισε το Deamon Τοοl που κανει εικονικους δισκους κανε την εγκατασταση και ετοιμο.... Use your Mind its easy

PostBanker

ΦώτοΝτοσιέΕπαφές


...οδηγός? :PPP

Rock'n'Trolla

ΦώτοΝτοσιέΕπαφές
Rock'n'Trolla
ψαχνω το Prison Break The Conspiracy PC Game 5R3dj



PostBanker έγραψε:...οδηγός? :PPP
Τι οδηγος? Θες να σου κανω και Tutorial για το πως θα κανεις Mount?

tasos

ΦώτοΝτοσιέΕπαφές


Γεια σας,
Επειδή τυχαίνω να ξέρω πως γίνεται unmount μπορώ να βοηθήσω

1)Κατεβάζουμε το πρόγραμμα Deamon Tool Είναι Free
2)Όταν το εγκαθιστούμε θα μας βγάλει ένα εικονίδιο κάτω εδω

ψαχνω το Prison Break The Conspiracy PC Game Image1gg

3) Πατάμε δεξί κλικ πάνω σε αυτό και πηγαίνουμε Εικονικές συσκευές/συσκευή 0...../φόρτιση εικόνας

ψαχνω το Prison Break The Conspiracy PC Game Image2yg

4)Μετά πηγαίνουμε εκεί που έχουμε αυτό που θέλουμε(δηλαδή τον εικονικό δίσκο) το επιλεγούμε και μετά θα αρχίσει ι εγκαταστήσει μονό του η αλλιώς πηγαίνουμε υπολογιστής μου και επιλεγούμε το δίσκο που έχουμε φορτώσει

Αυτά ελπίζω να βοήθησα

Rock'n'Trolla

ΦώτοΝτοσιέΕπαφές
Rock'n'Trolla
ψαχνω το Prison Break The Conspiracy PC Game 5R3dj



dragon έγραψε:Γεια σας,
Επειδή τυχαίνω να ξέρω πως γίνεται unmount μπορώ να βοηθήσω

1)Κατεβάζουμε το πρόγραμμα Deamon Tool Είναι Free
2)Όταν το εγκαθιστούμε θα μας βγάλει ένα εικονίδιο κάτω εδω

ψαχνω το Prison Break The Conspiracy PC Game Image1gg

3) Πατάμε δεξί κλικ πάνω σε αυτό και πηγαίνουμε Εικονικές συσκευές/συσκευή 0...../φόρτιση εικόνας

ψαχνω το Prison Break The Conspiracy PC Game Image2yg

4)Μετά πηγαίνουμε εκεί που έχουμε αυτό που θέλουμε(δηλαδή τον εικονικό δίσκο) το επιλεγούμε και μετά θα αρχίσει ι εγκαταστήσει μονό του η αλλιώς πηγαίνουμε υπολογιστής μου και επιλεγούμε το δίσκο που έχουμε φορτώσει

Αυτά ελπίζω να βοήθησα

Σωστοοοοοοοοοοοοοοοος

tasos

ΦώτοΝτοσιέΕπαφές


Αμα είναι ο φίλος μας να μας πει άμα τα κατάφερε

PostBanker

ΦώτοΝτοσιέΕπαφές


δεν βαζω ενα cd? (αν ναι ποτε το βαζω?), τα εχω δοκιμασει αυτα που λες αλλα στο τελος μου λεει για να παιξει βαλε το cd

Rock'n'Trolla

ΦώτοΝτοσιέΕπαφές
Rock'n'Trolla
ψαχνω το Prison Break The Conspiracy PC Game 5R3dj



Κανε Crack ή βρες το στο νετ Δεν ειναι δυσκολο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]



Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης


© 2009-2013 Parea.Biz Με επιφύλαξη παντός δικαιώματος.