aed
div.post.online.st-answer-admin, div.post.st-answer-admin { background-image: url(https://i.servimg.com/u/f39/18/22/09/39/admin-10.png)!important; background-position: right bottom; background-repeat: no-repeat; }
Ακτιβιστές
Gamatos (2920)
Σκεφτήκαμε το GreekLish να εγκαταλείψει εντελώς το φόρουμ μας... Df411Σκεφτήκαμε το GreekLish να εγκαταλείψει εντελώς το φόρουμ μας... Dg21010Σκεφτήκαμε το GreekLish να εγκαταλείψει εντελώς το φόρουμ μας... Fg11110 
SCZI (1799)
Σκεφτήκαμε το GreekLish να εγκαταλείψει εντελώς το φόρουμ μας... Df411Σκεφτήκαμε το GreekLish να εγκαταλείψει εντελώς το φόρουμ μας... Dg21010Σκεφτήκαμε το GreekLish να εγκαταλείψει εντελώς το φόρουμ μας... Fg11110 
Rock'n'Trolla (1690)
Σκεφτήκαμε το GreekLish να εγκαταλείψει εντελώς το φόρουμ μας... Df411Σκεφτήκαμε το GreekLish να εγκαταλείψει εντελώς το φόρουμ μας... Dg21010Σκεφτήκαμε το GreekLish να εγκαταλείψει εντελώς το φόρουμ μας... Fg11110 
lOlman (1537)
Σκεφτήκαμε το GreekLish να εγκαταλείψει εντελώς το φόρουμ μας... Df411Σκεφτήκαμε το GreekLish να εγκαταλείψει εντελώς το φόρουμ μας... Dg21010Σκεφτήκαμε το GreekLish να εγκαταλείψει εντελώς το φόρουμ μας... Fg11110 
Technical Supporter (1393)
Σκεφτήκαμε το GreekLish να εγκαταλείψει εντελώς το φόρουμ μας... Df411Σκεφτήκαμε το GreekLish να εγκαταλείψει εντελώς το φόρουμ μας... Dg21010Σκεφτήκαμε το GreekLish να εγκαταλείψει εντελώς το φόρουμ μας... Fg11110 
Voks (1043)
Σκεφτήκαμε το GreekLish να εγκαταλείψει εντελώς το φόρουμ μας... Df411Σκεφτήκαμε το GreekLish να εγκαταλείψει εντελώς το φόρουμ μας... Dg21010Σκεφτήκαμε το GreekLish να εγκαταλείψει εντελώς το φόρουμ μας... Fg11110 
B-Colt (994)
Σκεφτήκαμε το GreekLish να εγκαταλείψει εντελώς το φόρουμ μας... Df411Σκεφτήκαμε το GreekLish να εγκαταλείψει εντελώς το φόρουμ μας... Dg21010Σκεφτήκαμε το GreekLish να εγκαταλείψει εντελώς το φόρουμ μας... Fg11110 
rebelos (812)
Σκεφτήκαμε το GreekLish να εγκαταλείψει εντελώς το φόρουμ μας... Df411Σκεφτήκαμε το GreekLish να εγκαταλείψει εντελώς το φόρουμ μας... Dg21010Σκεφτήκαμε το GreekLish να εγκαταλείψει εντελώς το φόρουμ μας... Fg11110 
Μurderer (710)
Σκεφτήκαμε το GreekLish να εγκαταλείψει εντελώς το φόρουμ μας... Df411Σκεφτήκαμε το GreekLish να εγκαταλείψει εντελώς το φόρουμ μας... Dg21010Σκεφτήκαμε το GreekLish να εγκαταλείψει εντελώς το φόρουμ μας... Fg11110 
YuGo007 (608)
Σκεφτήκαμε το GreekLish να εγκαταλείψει εντελώς το φόρουμ μας... Df411Σκεφτήκαμε το GreekLish να εγκαταλείψει εντελώς το φόρουμ μας... Dg21010Σκεφτήκαμε το GreekLish να εγκαταλείψει εντελώς το φόρουμ μας... Fg11110 

Πρόσφατα Θέματα
» Καλώς σας βρήκα
από Gamatos 10/11/2015, 12:36

» Προβλήματα του φόρουμ
από alekoshacker 30/1/2014, 12:56

» Tomb Raider
από Rock'n'Trolla 20/8/2013, 18:04

» Αντιρατσιστικός νόμος... χάρη στα ζώα επιβιώνουν τα κτήνη
από Rock'n'Trolla 20/8/2013, 18:03

» uploade.net
από alekoshacker 25/5/2013, 15:26

» Τρομακτικες ιστοριες - Αστικοι μυθοι
από litsatrendy7 14/5/2013, 04:11

» Πρόστυχα και πονηρά ανέκδοτα #3
από thanos71 10/5/2013, 03:42

» Πετρέλαια και ΑΟΖ... το μεγάλο "δούλεμα"!!
από dimig 10/4/2013, 02:37

» Η "μητέρα" όλων των μαχών
από dimig 3/4/2013, 07:30

» Pips/Ranks όπως το IPB [Για όλα]
από Mastersly 23/3/2013, 14:51

Βοήθησε όπως μπορείς
για να παραμένει η Παρέα
στο χώρο αυτό

Σκεφτήκαμε το GreekLish να εγκαταλείψει εντελώς το φόρουμ μας... Donate
Περαστικός - 0
Νέος Χρήστης - 20
Μέλος - 50
Κάτοικος - 150
Πρεσβύτερος - 300
Βετεράνος - 500

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4  Επόμενο


Θέλετε να μην έχουμε GreekLish και να έχουμε ΜΟΝΟ Ελληνικά;
Σκεφτήκαμε το GreekLish να εγκαταλείψει εντελώς το φόρουμ μας... Df41168%Σκεφτήκαμε το GreekLish να εγκαταλείψει εντελώς το φόρουμ μας... Fg11110 68% [ 26 ]
Σκεφτήκαμε το GreekLish να εγκαταλείψει εντελώς το φόρουμ μας... Df41121%Σκεφτήκαμε το GreekLish να εγκαταλείψει εντελώς το φόρουμ μας... Fg11110 21% [ 8 ]
Σκεφτήκαμε το GreekLish να εγκαταλείψει εντελώς το φόρουμ μας... Df41111%Σκεφτήκαμε το GreekLish να εγκαταλείψει εντελώς το φόρουμ μας... Fg11110 11% [ 4 ]
Σύνολο Ψήφων : 38

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 4]

Gamatos

ΦώτοΝτοσιέΕπαφές
Gamatos
Σκεφτήκαμε το GreekLish να εγκαταλείψει εντελώς το φόρουμ μας... Fw3MC



Παρακαλώ σχόλια ΜΟΝΟ πάνω στο θέμα...

Private

ΦώτοΝτοσιέΕπαφές
Private
Σκεφτήκαμε το GreekLish να εγκαταλείψει εντελώς το φόρουμ μας... FTKuk



Καλύτερα μόνο ελληνικά +1000!!

YuGo007

ΦώτοΝτοσιέΕπαφές
YuGo007
Σκεφτήκαμε το GreekLish να εγκαταλείψει εντελώς το φόρουμ μας... FTKuk



Εγώ θέλω να δω τους mod να μετατρέπουν όλα τα post από greekenglish σε Ελληνικά !! πολύ θα γελάσω :D
εγώ προτιμώ τα greekenglish κοροιδευει

Voks

ΦώτοΝτοσιέΕπαφές
Voks
Σκεφτήκαμε το GreekLish να εγκαταλείψει εντελώς το φόρουμ μας... FTKuk



greeklish

YuGo007

ΦώτοΝτοσιέΕπαφές
YuGo007
Σκεφτήκαμε το GreekLish να εγκαταλείψει εντελώς το φόρουμ μας... FTKuk



x0ax0ax0ax0 πως αλλάζουν οι απόψεις κοροιδευει

Private

ΦώτοΝτοσιέΕπαφές
Private
Σκεφτήκαμε το GreekLish να εγκαταλείψει εντελώς το φόρουμ μας... FTKuk



YuGo007 έγραψε:ego 8elo na do tous mod na metatrepoun ola ta post apo greekenglish se ellinika !! poli 8a gelaso :D
ego protimo ta greekenglish κοροιδευει

Δεν χρειάζεται να μετατρέψουμε όλα τα post του forum......... απλά από εδώ και πέρα θα γράφουμε με ελληνικά........

lOlman

ΦώτοΝτοσιέΕπαφές
lOlman
Σκεφτήκαμε το GreekLish να εγκαταλείψει εντελώς το φόρουμ μας... FTKuk



και βέβαια όχι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
δεν κατάλαβα για ποιο λόγο να τα κάνουμε greeklish ???
εγώ δεν γουστάρω είμαι ανορθόγραφος και δεύτερον γράφω πολύ πιο γρήγορα με greeklish...

lOlman

ΦώτοΝτοσιέΕπαφές
lOlman
Σκεφτήκαμε το GreekLish να εγκαταλείψει εντελώς το φόρουμ μας... FTKuk



ελάτε τώρα είναι βλακεία κανόνες αυτοί...
εδώ εξάλλου μια παρέα είμαστε...
όποιος θέλει να γράφει όπως γουστάρει αυτός...

B-Colt

ΦώτοΝτοσιέΕπαφές


Δεν με πειράζει

Rock'n'Trolla

ΦώτοΝτοσιέΕπαφές
Rock'n'Trolla
Σκεφτήκαμε το GreekLish να εγκαταλείψει εντελώς το φόρουμ μας... 5R3dj



free gamato έγραψε:kai vevaia oxi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dn katalava gia pio logo na ta kanoume greeklish???
egw dn goustarw eimai anor8ografos kai deuteron grafw poly pio grigora me greeklish....

Καλύτερα να γίνει με μονο Ελληνικά γιατι θα ειναι ποιο ευανάγνωστο και θα εχει μια ομοιόμορφη εικονα το Forum περα οτι θα μπορουμε να εχουμε και μεταφραση σε ολα τα post

YuGo007

ΦώτοΝτοσιέΕπαφές
YuGo007
Σκεφτήκαμε το GreekLish να εγκαταλείψει εντελώς το φόρουμ μας... FTKuk



μετάφραση πάνω σε τι ?? εμένα δεν με νοιάζει η ορθογραφία ούτε η ταχύτητα...
δόξα τον θεό στην δουλειά μου με ελληνικά δακτυλογραφώ... Αλλά γιατί να κόψουμε τα greeklish ?? Είναι το μέλλον της ελληνικής γλώσσας !!!! Εδώ οι ίδιοι οι καθηγητές τα κράζουν και σε συλλαλητήριο που κάνανε την φτώχεια την είχαν γράψει ανορθόγραφα...

????????

ΦώτοΝτοσιέΕπαφές


Ναι ρε συ YuGo όμως είμαστε ελληνικό φόρουμ... Άσε που εγώ ξέρω παιδιά που δεν μπορούν να διαβάσουν greeklish

PostBanker

ΦώτοΝτοσιέΕπαφές


εγώ λέω να γίνει αυτό που είπε ο B-Colt.Όποιο τόπικ είναι με greeklish να πάει στο καλάθι και αν το διορθώσει να μπαίνει πάλι στην ενότητα που ήταν...

????????

ΦώτοΝτοσιέΕπαφές


ναι ποστ θα δούμε τι θα πει και το υπόλοιπο σταφφ και βλέπουμε...

MiXas

ΦώτοΝτοσιέΕπαφές


ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΕ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ! :)

????????

ΦώτοΝτοσιέΕπαφές


Το poll κλείνει αυτόματα στις 31/03/2010.

lOlman

ΦώτοΝτοσιέΕπαφές
lOlman
Σκεφτήκαμε το GreekLish να εγκαταλείψει εντελώς το φόρουμ μας... FTKuk



απ'ότι δείχνει μάλλον θα καταργηθούν τα greeklish...
κρίμα...

????????

ΦώτοΝτοσιέΕπαφές


ναι free σιγά... Δεν πειράζει...

chris190375

ΦώτοΝτοσιέΕπαφές


Υπαρχει greeklish αλφάβητο?

YuGo007

ΦώτοΝτοσιέΕπαφές
YuGo007
Σκεφτήκαμε το GreekLish να εγκαταλείψει εντελώς το φόρουμ μας... FTKuk



εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα να γράφουμε ελληνικά. Είμαι 100 % κάθετος στο να μην πάνε τα topics στον κάδο. Η μένουν όπως είναι ή οι mods ξεκινάνε τις διορθώσεις !! :D

Rock'n'Trolla

ΦώτοΝτοσιέΕπαφές
Rock'n'Trolla
Σκεφτήκαμε το GreekLish να εγκαταλείψει εντελώς το φόρουμ μας... 5R3dj



YuGo007 έγραψε:εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα να γράφουμε ελληνικά. Είμαι 100 % κάθετος στο να μην πάνε τα topics στον κάδο. Η μένουν όπως είναι ή οι mods ξεκινάνε τις διορθώσεις !! :D
Ποιος ειπε οτι τα ποστ θα πανε στον καδο?? Οσα ποστ ειναι σε λατινικους χαρακτηρες θα αλλαχτουν απο τους Admin και τους Mod....

YuGo007

ΦώτοΝτοσιέΕπαφές
YuGo007
Σκεφτήκαμε το GreekLish να εγκαταλείψει εντελώς το φόρουμ μας... FTKuk



απάντησα σε αυτό αλλά μου σβήσανε το ποστ...

YuGo007

ΦώτοΝτοσιέΕπαφές
YuGo007
Σκεφτήκαμε το GreekLish να εγκαταλείψει εντελώς το φόρουμ μας... FTKuk



PostBanker έγραψε:εγώ λέω να γίνει αυτό που είπε ο B-Colt.Όποιο τόπικ είναι με greeklish να πάει στο καλάθι και αν το διορθώσει να μπαίνει πάλι στην ενότητα που ήταν...
το ξανακάνω quote όμως .. κοροιδευει και πλζ μην μου σβήνετε ποστ ! και αν είναι τόσο επείγων να το σβήσετε να μου στέλνετε πμ πλζ :D

Gamatos

ΦώτοΝτοσιέΕπαφές
Gamatos
Σκεφτήκαμε το GreekLish να εγκαταλείψει εντελώς το φόρουμ μας... Fw3MC



Να διορθώνει ποιος??? Απλοί χρήστες μόνο βλέπουν το καλάθι δεν κάνουν EDIT ούτε στα ΠΟΣΤ τους εκεί,,, geek

Rock'n'Trolla

ΦώτοΝτοσιέΕπαφές
Rock'n'Trolla
Σκεφτήκαμε το GreekLish να εγκαταλείψει εντελώς το φόρουμ μας... 5R3dj



YuGo007 έγραψε:
PostBanker έγραψε:εγώ λέω να γίνει αυτό που είπε ο B-Colt.Όποιο τόπικ είναι με greeklish να πάει στο καλάθι και αν το διορθώσει να μπαίνει πάλι στην ενότητα που ήταν...
το ξανακάνω quote όμως .. κοροιδευει και πλζ μην μου σβήνετε ποστ ! και αν είναι τόσο επείγων να το σβήσετε να μου στέλνετε πμ πλζ :D
Δεν σβήστηκαν ποστ (έμενα προσωπικά μου έφυγε ο κ..ος να διορθώνω) απλα σβησαμε 2 τοπικ που αφορούσαν το γαματοΕλπιζω να σε καλυψα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4  Επόμενο



Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης


© 2009-2013 Parea.Biz Με επιφύλαξη παντός δικαιώματος.