aed
div.post.online.st-answer-admin, div.post.st-answer-admin { background-image: url(https://i.servimg.com/u/f39/18/22/09/39/admin-10.png)!important; background-position: right bottom; background-repeat: no-repeat; }
Ακτιβιστές
Gamatos (2920)
τι θα κανατε αμα η παρεα έκλεινε?  Df411τι θα κανατε αμα η παρεα έκλεινε?  Dg21010τι θα κανατε αμα η παρεα έκλεινε?  Fg11110 
SCZI (1799)
τι θα κανατε αμα η παρεα έκλεινε?  Df411τι θα κανατε αμα η παρεα έκλεινε?  Dg21010τι θα κανατε αμα η παρεα έκλεινε?  Fg11110 
Rock'n'Trolla (1690)
τι θα κανατε αμα η παρεα έκλεινε?  Df411τι θα κανατε αμα η παρεα έκλεινε?  Dg21010τι θα κανατε αμα η παρεα έκλεινε?  Fg11110 
lOlman (1537)
τι θα κανατε αμα η παρεα έκλεινε?  Df411τι θα κανατε αμα η παρεα έκλεινε?  Dg21010τι θα κανατε αμα η παρεα έκλεινε?  Fg11110 
Technical Supporter (1393)
τι θα κανατε αμα η παρεα έκλεινε?  Df411τι θα κανατε αμα η παρεα έκλεινε?  Dg21010τι θα κανατε αμα η παρεα έκλεινε?  Fg11110 
Voks (1043)
τι θα κανατε αμα η παρεα έκλεινε?  Df411τι θα κανατε αμα η παρεα έκλεινε?  Dg21010τι θα κανατε αμα η παρεα έκλεινε?  Fg11110 
B-Colt (994)
τι θα κανατε αμα η παρεα έκλεινε?  Df411τι θα κανατε αμα η παρεα έκλεινε?  Dg21010τι θα κανατε αμα η παρεα έκλεινε?  Fg11110 
rebelos (812)
τι θα κανατε αμα η παρεα έκλεινε?  Df411τι θα κανατε αμα η παρεα έκλεινε?  Dg21010τι θα κανατε αμα η παρεα έκλεινε?  Fg11110 
Μurderer (710)
τι θα κανατε αμα η παρεα έκλεινε?  Df411τι θα κανατε αμα η παρεα έκλεινε?  Dg21010τι θα κανατε αμα η παρεα έκλεινε?  Fg11110 
YuGo007 (608)
τι θα κανατε αμα η παρεα έκλεινε?  Df411τι θα κανατε αμα η παρεα έκλεινε?  Dg21010τι θα κανατε αμα η παρεα έκλεινε?  Fg11110 

Πρόσφατα Θέματα
» Καλώς σας βρήκα
από Gamatos 10/11/2015, 12:36

» Προβλήματα του φόρουμ
από alekoshacker 30/1/2014, 12:56

» Tomb Raider
από Rock'n'Trolla 20/8/2013, 18:04

» Αντιρατσιστικός νόμος... χάρη στα ζώα επιβιώνουν τα κτήνη
από Rock'n'Trolla 20/8/2013, 18:03

» uploade.net
από alekoshacker 25/5/2013, 15:26

» Τρομακτικες ιστοριες - Αστικοι μυθοι
από litsatrendy7 14/5/2013, 04:11

» Πρόστυχα και πονηρά ανέκδοτα #3
από thanos71 10/5/2013, 03:42

» Πετρέλαια και ΑΟΖ... το μεγάλο "δούλεμα"!!
από dimig 10/4/2013, 02:37

» Η "μητέρα" όλων των μαχών
από dimig 3/4/2013, 07:30

» Pips/Ranks όπως το IPB [Για όλα]
από Mastersly 23/3/2013, 14:51

Βοήθησε όπως μπορείς
για να παραμένει η Παρέα
στο χώρο αυτό

τι θα κανατε αμα η παρεα έκλεινε?  Donate
Περαστικός - 0
Νέος Χρήστης - 20
Μέλος - 50
Κάτοικος - 150
Πρεσβύτερος - 300
Βετεράνος - 500

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

lOlman

ΦώτοΝτοσιέΕπαφές
lOlman
τι θα κανατε αμα η παρεα έκλεινε?  FTKuk



ακουω...
και μην ντρεπεστε...πειτε την αληθεια...

Nukem

ΦώτοΝτοσιέΕπαφές


Τι να κάναμε; κοροιδευει

Εε τίποτα!

Μurderer

ΦώτοΝτοσιέΕπαφές


Τιποτα.

Gamatos

ΦώτοΝτοσιέΕπαφές
Gamatos
τι θα κανατε αμα η παρεα έκλεινε?  Fw3MC



Θα έπινα ένα ποτάκι και θα http://www.antinews.gr/blogimages/suicide2.jpg

Μάγκες δεν θα κλείσει αν συμμετέχετε θα τελειώσω το Design και θα βάλω γαμάτες κατηγορίες.Τώρα σταμάτησα γιατί διαβάζω για Π.Ε. 2011

Επισκέπτης είσαι εδώ και τι έχεις προσφέρει φέτος;Α;;; ε να και το γιατί είμαστε έτσι...

Dj MoSeK

ΦώτοΝτοσιέΕπαφές
Dj MoSeK
τι θα κανατε αμα η παρεα έκλεινε?  FdoAT



φίλτατε γαμάτε φέτος μπορεί να μην πρόσφερα πολλά λόγο υγεία και το ξερής καλά και πάλη αυτό το καιρό με βασανίζει ο ιός HnH1 και είμαι στο νοσοκομείο και μπαίνω οποτε μπρώ εγώ πάντως ηπα αυτά που νιώθω βγάλτε τα συμπεράσματα σας για μένα.

lOlman

ΦώτοΝτοσιέΕπαφές
lOlman
τι θα κανατε αμα η παρεα έκλεινε?  FTKuk



ωραια κιαλλοι ας πούνε..

Rock'n'Trolla

ΦώτοΝτοσιέΕπαφές
Rock'n'Trolla
τι θα κανατε αμα η παρεα έκλεινε?  5R3dj



Θα την Ξανα ανοιγαμε Wink

lOlman

ΦώτοΝτοσιέΕπαφές
lOlman
τι θα κανατε αμα η παρεα έκλεινε?  FTKuk



χαχαχαχαχα ωραιος

Gamatos

ΦώτοΝτοσιέΕπαφές
Gamatos
τι θα κανατε αμα η παρεα έκλεινε?  Fw3MC



ασδασδσαδασ

rebelos

ΦώτοΝτοσιέΕπαφές
rebelos
τι θα κανατε αμα η παρεα έκλεινε?  FdoAT



Εγω δεν εχω pc..και μπενω οποτε μπορω...το ξερω γαματε οτι φετος δεν εχω προσφερει τποτα!αλλα δεν μπορω να κανω και πολλα...

Technical Supporter

ΦώτοΝτοσιέΕπαφές
Technical Supporter
τι θα κανατε αμα η παρεα έκλεινε?  FTKuk



Gamatos έγραψε:Θα έπινα ένα ποτάκι και θα http://www.antinews.gr/blogimages/suicide2.jpg

Μάγκες δεν θα κλείσει αν συμμετέχετε θα τελειώσω το Design και θα βάλω γαμάτες κατηγορίες.Τώρα σταμάτησα γιατί διαβάζω για Π.Ε. 2011

Επισκέπτης είσαι εδώ και τι έχεις προσφέρει φέτος;Α;;; ε να και το γιατί είμαστε έτσι...

Μόνο για φέτος μιλάμε? κοροιδευει εγώ πάντως αν έκλεινε η παρέα θα έπρηζα τον γαμάτο μέχρι να την ξανανοίξει...

Παιδιά πρέπει να παραδεχτούμε κάτι...το φόρουμ μας δεν έχει καθόλου κόσμο και πάντα μένουμε εμείς...πρέπει να βρούμε κάτι πιο πρωτότυπο που να τραβήξει κόσμο και χρειαζόμαστε μεγαλύτερη διαφήμιση,πράγματα που να λέμε και να τα τηρούμε όπως το ράδιο που το ανοίγαμε 1 φορά το χρόνο,πρέπει να βάλουμε περισσότερες κατηγορίες,το pareazzi να το αναπτύξουμε και να έχουμε άτομα που ενδιαφέρονται για να είναι κάτι σαν δημοσιογράφοι να κάνουν έρευνες,δικά τους σχόλια και όχι απλά να παίρνουν την είδηση copy paste και να έχουμε απλά την είδηση...να διαφέρουμε σε κάτι...

To Design παίζει πολύ σημαντικό ρόλο σε αυτό και αν μπορούσαμε όλοι μαζί να βάλουμε ένα χεράκι θα φεύγαμε από αυτήν την forumotion και θα παίρναμε δικό μας domain και δικό μας χώρο που εγώ,ο γαμάτος και ο venom και όποιος άλλος φυσικά είναι γνώστης HTML,Adobe Flash CS5,javascript κτλ θα κάναμε ένα φόρουμ που απλά θα χρειαζόμασταν σερβερς για να χωρέσουν τόσο κόσμο....Ξέρετε τι χρειαζόμαστε?

1) Λίγα χρήματα
2) Δουλειά
3) Συνεργασία
4) Δουλειά
5) Υπομονή
6) Χρόνο
7) Διαφήμιση
8) ΔΟΥΛΕΙΑ!

Τι έχετε να πείτε?

Gamatos

ΦώτοΝτοσιέΕπαφές
Gamatos
τι θα κανατε αμα η παρεα έκλεινε?  Fw3MC



Είμαι μέσα όντος ρε παιδιά αν κάνουμε λίγη προσπάθεια σας λέω γαμάτο θα βγει!Απλός αν κάνει ο καθέενας κάτι δικό του θα τα σπάσουμε άγρια!

Κώστα είμαι μέσα,ο Μάνος ξέρεις ένα παιδί που θα μας βγάλει από εδώ χωρίς να χάσουμε τίποτα αλλά το θέμα είναι λευτά αν έστο ο καθέ ένας έδεινε μόνο 4-6 ευρό το μήνα εγώ εννοείτε παράπανο θα τα κάναμε.Ας το κάνουμε γιατί το Domain μας λίγη τώρα!

Private

ΦώτοΝτοσιέΕπαφές
Private
τι θα κανατε αμα η παρεα έκλεινε?  FTKuk



Και γω μέσα παιδία...θέλω πολύ να βοηθήσω...μπορώ να σας βοηθήσω στο στήσιμο και να σας προτείνω ένα πολύ καλό και φθηνό vps server που δεν μασάει...και θα μπορεί να σηκώσει χιλιάδες άτομα.... και γενικά ότι θέλετε...θα γίνουμε το καλύτερο Forum!! Φοβερό

lOlman

ΦώτοΝτοσιέΕπαφές
lOlman
τι θα κανατε αμα η παρεα έκλεινε?  FTKuk



σρυ που λειπω αλλα διαβαζω για τις πανελληνιες

Gamatos

ΦώτοΝτοσιέΕπαφές
Gamatos
τι θα κανατε αμα η παρεα έκλεινε?  Fw3MC



Διάλεξα και νέο θέμα http://www.skinbox.net/browse/live-demo/skin/108

Nukem

ΦώτοΝτοσιέΕπαφές


Πόσα λεφτά θέλετε να ξοδέψετε;Εάν βάλετε της vBulletin όπου είναι μαμάτα,domain,server & άδεια μπορεί να βγει κάπου στα 180 ευρώ το χρόνο!

Makis94

ΦώτοΝτοσιέΕπαφές


Gamatos έγραψε:Θα έπινα ένα ποτάκι και θα http://www.antinews.gr/blogimages/suicide2.jpg

Μάγκες δεν θα κλείσει αν συμμετέχετε θα τελειώσω το Design και θα βάλω γαμάτες κατηγορίες.Τώρα σταμάτησα γιατί διαβάζω για Π.Ε. 2011

Επισκέπτης είσαι εδώ και τι έχεις προσφέρει φέτος;Α;;; ε να και το γιατί είμαστε έτσι...

τι θελεις να προσφερω δηλαδη?

lOlman

ΦώτοΝτοσιέΕπαφές
lOlman
τι θα κανατε αμα η παρεα έκλεινε?  FTKuk



αυτο θα βαλεις δλδ?

Makis94

ΦώτοΝτοσιέΕπαφές


τι εννοεις?

Gamatos

ΦώτοΝτοσιέΕπαφές
Gamatos
τι θα κανατε αμα η παρεα έκλεινε?  Fw3MC



Δεν σου αρέσει,αφού είναι μαύρη καλέ.

Makis94

ΦώτοΝτοσιέΕπαφές


ταχα ?

-Snaouts-

ΦώτοΝτοσιέΕπαφές


δεν ξέρω

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]



Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης


© 2009-2013 Parea.Biz Με επιφύλαξη παντός δικαιώματος.